Militair personeel bevorderd

x

Kolonel

EE Lobbezoo (art); KGJ van Dreumel (inf); JC Groenheijde (mil jd); IJ Saveur (mil gnk)

x

Luitenant-kolonel

PC van der Peet (lo/s); AF Pull ter Gunne (mil gnk); PPBF Willems (art); TR de Boer (inf); E de Groot (mil gnk)

x

Majoor

R Crouse (inf); HG Menalda (cav); P Zemering (natres); S Völkers (inf); PJ de Jonge (log b&t); B Schellekens (inf); DPE Harpe (log ma); JS Kloosterman (cav); G ten Brinke (gn); RAWM Gabriëls (luart); FHL van Lawick van Pabst (art); FW Verheijen (mil psd); BCT Hendrikson (log b&t); GWF Kruidbos (inf); RE Koedijk (log b&t); P Morren (inf); HA van Meenen (inf); GJ van Haastrecht (inf); RCB Howard (log b&t); RAJ Savelsbergh (inf); DA Meere (log b&t); S Elshout (mil gnk); WRJ van Gils (mil gnk); MP Zöllner (inf); J Schönefeld (inf); M Ham (lo/s); JC Nottelmann (inf); MA Westendorp (mil jd); DAS Wolff (luart); RS Francke (lo/s); GJ Lucius (cav); DLA Teesink (inf); EJC Driessen (log b&t)

x

Kapitein/ritmeester

J Rombout (gn); HJW van Berkum (cav); AACM Kemmeren (mil gnk); MEW Beetz (mil gnk); FJWM van Hoof (inf); J Koelewijn (log td); AJ Rütten (mil gnk); RJF van der Gaast (log ma); DJW Dijkstra (cav); JTH Janssen (mil gnk); D Dekker (log b&t); JW van Nieuwenhuizen (vbdd); PFP van Spaendonck (log b&t); E Barbiers (art); JM Fontijn (log td); J Veldhuizen (mil gnk); BP Feenstra (vbdd); B Lampe (log b&t); SVA van den Elsen (art); HM Klifman (log td); JAW Dieben (art); GR van de Water (inf); CM Botman (log b&t); MA van Veen (inf); EJ Noorlander (lo/s); EMM Beurskens (mil gnk); AA Natrop (log b&t); JJG van Gerven (gn); PHM Vos (log b&t); BB Brans (inf); DE Gerritsen (art); DJH Neefs (inf); MCA van der Hoeven (log b&t); SL Sijbesma (inf); J van den Berg (art); M van den Bogaard (mil gnk); SK Gotthjalpsen (inf); E Alders (log b&t); EL Boute (log ma); AG Veltman (art); BW Abbenhuis (inf); CW Setz (log b&t); J Sangers (log b&t); CJJ Theunisse (gn); F van Dooren (log b&t); SA Kloos (inf); JR Wijnmaalen (log b&t); PR Schram (natres); W Boersma (log b&t); AD Harmanny (log b&t); EHP van Hunsel (log b&t); RH Peters (natres); TCA Martens (gn); AJM Jans (gn); GW Post (log b&t); SMP Goris (art); YAC Conijn (mil gnk); MNJ Blank (log b&t); B ter Steege (gn); SP Oudejans (mil jd); FMJ Mater (inf); WAC van der Klis (inf); MWJ van Reedt Dortland (log b&t); JC Beeksma (gn); A Ligthart (mil psd); VV Proshak (log b&t); RE Hattink (log b&t)

x

Eerste luitenant

GPM Peeters (mil gnk); GJP van Lith (cav); JM van der Ende (cav); EBT Hennekes (inf); J de Waard (inf); P Jacobs (inf); J Bergen (mil gnk); M van Vilsteren (mil gnk); HS Modderkolk (mil gnk); HA de Jager (inf); N Jeuring (luart); B van der Ven (luart); P Deeder (luart); EM Gruijters (natres); JC van Merrienboer (inf); R Bon (inf); TMA Dubbeld (inf); C Jelies (inf); B Hogenbosch (inf); J Muizelaar (inf); PJW Stolk (inf); ETM Kloppers (natres); A van Ree (log td); J van Voorst (log td); Elt EHA Verduijn (natres)

x

Tweede luitenant

VW Kolkman (cav); R Heijboer (mil gnk); B Zuiddam (mil gnk); MJ Fiekert (log ma); KS van der Vegte (log ma); L de Jong (natres); CMAL Kooijman (mil gnk); A Jonker (mil gnk); MJT Ros (log b&t); EJF de Roode (cav); RHM Pielage (log b&t); BWJ Mulders (log ma); ML van Opijnen (log b&t); DI Nauta (log b&t); HF de Graaff (log b&t); C Eijzenga (mil gnk); EPW van Berloo (log ma); P Engwerda (log ma); YL Aardenburg (log ma); JJA Meirik (mil gnk); I Adriaans (alg)

x

Adjudant

JCM Driessen (log b&t); MA den Dulk (natres); P Lozekoot (log td); JW Verweij (gn); MA Mijling (vbdd); RJEAM Kessels (log b&t); HMJ Gerards (cav); S Wierema (log b&t); EP Smid (inf); H van Lienden (log td); RRF Salvi (lo/s); RR Feenstra (art); N van Gils (lo/s); J Dudink (vbdd); EJAG Kurvers (art); HE Cornelissen (mil gnk); R de Vries (inf); JH Klaassen (inf)

x

Sergeant-majoor/opperwachtmeester

R Cornelissen (inf); AP Kornelis (log b&t); OW van Esterik (luart); TW van der Brug (inf); B de Zwart (log ma); MD Krabshuis (lo/s); EPM Houben (inf); T Hilarius (vbdd); MB Lunter (log b&t); JJ Stoop (art); AG Lourens (inf); PAT van Dulken (log td); PTJ Meeuwissen (log td); JH Meijerink (gn); E Boersma (vbdd); P Dijkema (inf); P Beimers (log b&t); R Letteboer (log td); J van Ijzendoorn (log b&t); RA van Dijk (gn); R Vruggink (vbdd); RW Tieland (mil gnk); P van Mil (lo/s); KA van Werven (mil gnk); G Kömürcü (vbdd); HN van Brakel (gn); YCH Gagel (log b&t); H de Boer (mil gnk); GAJ de Vries (vbdd); AFR Stikkelbroeck (vbdd); EA Bijker (log ma); M Claus (cav)

x

Sergeant der eerste klasse/wachtmeester der eerste klasse

PPM Janssen (inf); L van Eijk (luart); MT de Wit (log b&t); J de Wit (inf); GMJ de Waart (luart); CJ Brandon Bravo (art); DPB Haring (log td); DC Gieling (luart); BSD Overheul (log td); SM Melis (luart); WRF Stuijts (art); GJR Bremen (art); RB Versteeg (inf); JB Hulscher (inf); JPM Martens (luart); CFMA Frijns (inf); K Olling (inf); NAB van Tiel (gn); SG Immerzeel (inf); HS van Middelaar (inf); D de Groot (inf); P de Boer (mil gnk); TJA Snijder (gn); W de Wit (mil gnk); EL Laros (art); M van Laar (cav); MJ van Dijk (log b&t); TM van Gasteren (mil gnk); CEJ Sprenkels (log b&t)

x

Sergeant/wachtmeester

RG Verdoorn (art); MF Leering (natres); JGR Eijpe (log td); K de Langh (art); S Bakker (art)

x

Korporaal der eerste klasse

RK Peters (log b&t); W Siben (natres); GJJ van den Berg (log b&t); SA van der Hoek (inf); R Bootsma (vbdd); P Willems (gn); HL Mooibroek (mil gnk); RA Colly (vbdd); O Steur (log b&t); F Jansen (gn); G Bouwmeester (log b&t); M Hooijer (mil gnk); C Pieper (log b&t); KHEJ Besems (gn); A Pool (inf); HJR Salemink (art); CGJ van Lienden (gn); EG Aarts (gn); DV Seelmann (vbdd); D Bierman (log b&t); VWJ van den Nieuwenhuijzen (log b&t); R Sporken (inf); BWA Verweij (gn); GJ Vels (gn); D van de Watering (log b&t); B Lares (inf); DGJ Djababoe (inf); CGM Doorakkers (inf); R Ottevanger (log b&t); PR Divendal (gn); Q van der Horst (log b&t); P Pijcke (gn); TAW Overvelde (gn); JS van Norden (gn); PC van Suijlekom (natres); CC Harms (gn); RR Marijnissen (natres); M Kersing (inf); P Bonhof (gn); DP Pieterse (gn); TAMP van Bokhoven (natres); JPR Triepels (natres); J Zuurman (vbdd); DN Fielen (gn)

Militair personeel dienst verlaten

x

Kolonel

JHAJM de van der Schueren (cav)

x

Luitenant-kolonel

EAF Kaspers (inf)

x

Majoor

P Koreman (mil jd); N Meuldijk (vbdd)

x

Kapitein/ritmeester

O Geurens (log td); N Heringa (mil gnk); L van Leuven (cav); K de Vries (mil gnk)

x

Eerste luitenant

M van Aarle (log b&t); JW Beusink (cav); R Kolner (log td); RJM van Opstal (gn); LA Sinke (art); R Strelitski (mil gnk)

x

Vaandrig/kornet

NJ de Bruijn (inf)

x

Adjudant

MLW van Duren (inf); FCJ Jansen (log td); WAM Kuijpers (log b&t)

x

Sergeant der eerste klasse/wachtmeester der eerste klasse

KJ Bekkers (lo/s); SJ Bergen (inf); MIM van Dijke (inf); K van Donkelaar (inf); JE Hoekstra (inf); RHA Janssen (log ma); HM Klaver (gn); MA Korfage (log b&t); S Leemans (mil gnk); B Mink (inf); JC Sebregts (inf); W van Steen (inf); SJP Venner (cav); RP Versteeg (inf); TT Wuestman (inf); NU Zijlstra (inf)

x

Sergeant/wachtmeester

R Hoekman (cav); J Jansen (inf); PC Tierie (inf)

x

Korporaal der eerste klasse

DL Albertina (gn); DJ Bautista (log b&t); RH Boerlage (gn); DCWM Bongers (log b&t); SJM Bouwens (log td); R Böhre (gn); JR Capone (inf); S van Dijk (log b&t); RM van Eert (inf); A Gevorkian (cav); J de Groot (gn); R van Herpen (cav); K Hoes (inf); B Kabashi (log td); G Kanis (inf); J van der Kolk (mil gnk); D Kruijd (log b&t); DWD Loos (log b&t); LA Maas (gn); RA Martina (gn); R van der Molen (gn); RLJ Nobel (gn); DAJ Ouwerkerk (log td); SP Pennings (gn); DM van Potten (inf); N Proost (log b&t); V Prudencia (cav); LLW Rietjens (log td); B Rispens (gn); A Sadiek (gn); M Six (gn); J Stengs (gn); S Suers (log b&t); VA van Trigt (vbdd); L van der Veen (mil gnk); I Verharen (log td); LJ Vorselen (log td); B de Wit (log td)

Burgerpersoneel dienst verlaten

Schaal 11

CM van Gelderen 

Schaal 10

C van Steenis 

Schaal 9

MP Hage 

Schaal 8

EP Stam 

Schaal 7

RWCM Dassen 

Schaal 6

BJ Heijdens; NJGD Oude Bos 

Schaal 4

M Piek; EJ van Voorst 

Reünies

Garderegiment Grenadiers en Jagers

Wanneer: 7 juli 2018

Waar: Oranjekazerne te Schaarsbergen

Info: meer details en aanmeldingen via de website: www.garderegimentgrenadiersenjagers.nl

Bijzonderheden: dit jaar speciale aandacht voor BG-7 Uruzgan

41 Bevocie (Seedorf)

Wanneer: 15 juni 2018

Waar: Dumoulinkazerne te Soesterberg

Info: voor al het personeel (en aanhang) dat in de periode van 2001 tot 2006 heeft gediend bij 41 Bevocie in Seedorf. Aanmelden kan tot 1 mei via: reunie41bevocie@hotmail.com

Bijzonderheden: kosten zijn € 20,- (barbecue en 2 drankjes)